lekcje hiszpańskiego online

Nie mów, że nie masz wystarczająco dużo czasu…

Cytaty na dziś:

 

NO DIGAS QUE NO TIENES SUFICIENTE TIEMPO. TIENES EXACTAMENTE EL MISMO NÚMERO DE HORAS QUE TERESA DE CALCUTA, ALBERT EINSTEIN, LEONARDO DA VINCI O MICHELANGELO.

NIE MÓW ŻE NIE MASZ WYSTARCZAJĄCO DUŻO CZASU. MASZ TYLE SAMO GODZIN W CIĄGU DNIA CO MATKA TERESA Z KALKUTY, ALEBERT EINSTEIN, LEONARDO DA VINCI CZY MICHAŁ ANIOŁ.

 

 

Słówka na dziś:

 

DECIR – MÓWIĆ
SUFICIENTE – WYSTARCZAJĄCO
(EL) TIEMPO – CZAS
EXACTAMENTE – DOKŁADNIE
(LA) HORA GODZINA

 

Kilka słów ode mnie:

 

Często pytacie jak udaje mi się robić tyle rzeczy w ciągu dnia. Jak wiecie prowadzę dwa biznesy, nagrywam na youtubie, prowadzę bloga, organizuje webinary, tworzę nowe produkty, robię czaty na żywo i jeszcze mam czas na wypoczynek, zwiedzanie, itd. Moi drodzy to kwestia dobrej organizacji. Jeszcze miesiąc temu nie dawałam sobie rady z nadmiarem pracy, po czym powiedziałam dość. Skupię się na konkretach i ustalę priorytety! Dzisiaj wszystko jest już pod moją kontrolą i nie muszę się martwić, że  z czymś się nie wyrobię! Codziennie przed rozpoczęciem pracy poświęcam co najmniej godzinę na dobre zaplanowanie dnia 😊 W ten sposób niczego nie przeoczę ! Polecam wam tą metodę, bo naprawdę zdacie sobie sprawę, że czasu tak naprawdę wam zabraknąć nie może…

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *