KURSY PROSTO Z HISZPANII

Chcesz nauczyć się hiszpańskiego, ale masz dość suchego, sztucznie brzmiącego słownictwa i gramatyki? Zapraszamy Cię zatem do wyjątkowego miejsca w sieci, który wirtualnie przeniesie Cię do słonecznej Hiszpanii i dzięki, któremu zanurzysz się nie tylko w języku, ale i również hiszpańskiej kulturze i mentalności. Daj się porwać w tą magiczną podróż!

Spełnij swoje hiszpańskie marzenia...

DOSTĘPNE KURSY

 

Kurs hiszpański debiut cz.1 to kurs dla osób, które zaczynają od totalnego zera i pragną opanować podstawy hiszpańskiego.

 

NASTĘPNE ZAPISY:

Od 10 października 2023

 

 

 

Kurs hiszpański debiut 2 to kurs dla osób, które miały już styczność z hiszpańskim, ale wciąż mają problemy z komunikacja w języku hiszpańskim. 

 

NASTĘPNE ZAPISY:

Od 10 października 

 

 

Kurs hiszpański A2 to kurs dla osób, które znają już dobrze czas teraźniejszy i są gotowi na rozpoczęcie nauki czasu przeszłego.

 

NASTĘPNE ZAPISY:

Od 13 do 27 marca.

 

 

Kurs hiszpański B1 to kurs dla osób, które znają już podstawy hiszpańskiego i chcą wskoczyć na poziom średniozaawansowany.

 

NASTĘPNE ZAPISY:

Od 11 do 25 kwietnia 2023

 

 

Kurs Trener wymowy cz.1 to kurs zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych, które chcą poprawić swoją wymowę oraz lepiej rozumieć mowę Hiszpanów. 

 

NASTĘPNE ZAPISY:

Od 10 do 24 listopada 2023

 

 

Kurs Trener wymowy cz.2 to kurs dla osób na poziomie średniozaawansowanym, które chcą nauczyć się podstawowych linii melodycznych oraz poprawić swoją intonację. 

 

NASTĘPNE ZAPISY:

Od 10 do 24 listopada 2023

 

TEST POZIOMUJĄCY

Nie wiesz czy wybrać kurs hiszpański od zera czy A1?

 

Zrób test poziomujący. Jeśli uzyskasz powyżej 10 punktów, śmiało możesz zapisywać się na kurs A1.

 

Newsletter

Nowości o kanale, kursach, ebookach Zostaw swój mail i bądź na bieżąco