ZAPISY NA KURS ZACZNĄ SIĘ ZA:

PAŹDZIERNIK 2023

PIERWSZY TAKI KURS W SIECI

Trener wymowy to PIERWSZY KURS NA POLSKIM RYNKU, dzięki któremu  poznasz tajniki hiszpańskiej wymowy. Opowiemy Ci w łatwy i przystępny sposób o procesach fonetycznych, których nie nauczysz się na żadnym kursie czy w szkole! 

PASJONACI FONETYKI

Od zawsze fascynowała mnie hiszpańska fonetyka. Świat hiszpańskich dźwięków interesował mnie już od pierwszej lekcji hiszpańskiego. Mam za sobą kilkadziesiąt odbytych szkoleń i warsztatów. Stale poszerzam swoją wiedzę w tym temacie, uczestnicząc w rożnego rodzaju konferencjach. Fonetyka to moja pasja! Potrafię wskazać problemy Polaków, wiem które dźwięki mogą sprawiać problem i jakich narzędzi potrzeba by poprawić swoją wymowę. Ja daję cenne wskazówki, ale to José pokazuje kursantom prawidłową wymowę wszystkich dźwięków, dzięki czemu uczą się oni wymowy od rodowitego Hiszpana. 

DLA KOGO JEST TEN KURS?

Trener wymowy to kurs przeznaczony dla osób, które chcą poprawić swoją wymowę, sposób w jaki brzmią w języku hiszpańskim oraz poprawić rozumienie mowy. Z kursu mogą korzystać zarówno osoby początkujące jak i osoby, które posługują się hiszpańskim biegle. Procesy fonetyczne zostały wyjaśnione w sposób przystępny, tak by każdy mógł nauczyć się poprawnej wymowy hiszpańskich dźwięków oraz przyswoić sobie cenną wiedzę fonetyczną. 

CO DA CI KURS?

W kursie znajdziesz mnóstwo wskazówek, dzięki którym wyeliminujesz swoje błędy w wymowie. Opanujesz też podstawowe techniki rytmiczne, które wzniosą Twoją wymowę na wyższy poziom! Łączenie wyrazów, przedłużanie dźwięków, pomijanie samogłosek w wymowie, asymilacje, to bardzo cenna wiedza, która wpływa na nasz sposób mówienia, nasz akcent oraz naszą płynność językową.  

JAK WYGLĄDA KURS?

Kurs trener wymowy zawiera 10 lekcji video, w których znajdziesz:

 

Część teoretyczną

Część teoretyczna zawiera objaśnienia wymowy poszczególnych dźwięków oraz procesów fonetycznych, które zachodzą w hiszpańskiej fonetyce.

 

Przykłady zdań i wymowa hiszpańskich dźwięków

Wszystkie dźwięki oraz przykłady są wymawiane przez Rodowitego Hiszpana, tak byś mógł osłuchać się z poprawną wymową. 

 

Wskazówki

Kurs zawiera mnóstwo wskazówek, dzięki którym sama poprawiłam swoją wymowę  i które otrzymałam, od moich logopedów, nauczycieli i specjalistów od fonetyki.

 

Ćwiczenia 

W kursie znajdziesz ćwiczenia kontrastywne, łamańce językowe, które możesz wykonywać w dowolnym czasie.

 

Sprawdź przykładową lekcję

 

SPIS TREŚCI

W kursie używam słowa literka zamiast głoska, po to by ułatwić kursantowi przyswajanie wiedzy.

 

 

 

Na pierwszej lekcji omawiamy dogłębnie wymowę dźwięków /r/, /ɾ/ oraz /j/. Otrzymasz konkretne wskazówki odnośnie wymowy tych dźwięków oraz dowiesz się kiedy możesz ich używać. 

 

Wymowa literki /r/ oraz /ɾ/

Wymowa  literki /j/

 

 

Na drugiej lekcji omawiamy dogłębnie wymowę dźwięków /z/, /ll/ oraz /y/. Pokażemy Ci, że literka /ll/ nie ma nic wspólnego z polskim /j/. Czas na obalenie tego mitu!

 

Wymowa literki /z/

Wymowa  literki /ll/ oraz /y/

 

 

Na tej lekcji dowiesz się o ciekawostkach fonetycznych, o których nie usłyszysz na żadnym kursie! Dzięki nim poprawisz i ułatwisz sobie wymowę niektórych hiszpańskich dźwięków.

 

Asymilacja głoskowa

Asymilacja regresywna

 

 

Na tej lekcji dowiesz się, że literkę /n/ można wymawiać na wiele sposobów, dzięki temu nie będziesz zacinać się przy wymowie niektórych kombinacji liter.

 

/n/między zębowe

/n/ zębowe

Wymowa literki /x/

Kombinacja /cc/

Kombinacja /ps/

 

 

Czas na omówienie oraz analizę problemów, z którymi borykają się Polacy. Udzielę Ci kilka ważnych wskazówek, które skutecznie wyeliminują Twoje błędy w wymowie.

 

Wymowa literki /s/

Wymowa literki /z/

 

 

Czy /v/ i /b/ wymawiamy tak samo? To jedno z najczęstszych pytań, które dostaję od moich kursantów. Na tej lekcji dowiesz się jak poprawnie wymawiać te głoski oraz jaki jest ich alofon. W końcu wszystko stanie się jasne! 

 

Wymowa literki /b/

Wymowa literki /v/

Wymowa alofonu /β̞/

 

 

Na tej lekcji poznasz dwa sposoby wymawiania literki /d/.  Omawiamy różnice w wymowie oraz porównujemy te dwa dźwięki.

 

Wymowa literki /d/

Wymowa alofonu /ð̞/

 

 

 

Dzięki tej lekcji, zrozumiesz w jaki sposób wymawiać poprawnie hiszpańskie dyftongi i tryftongi.

 

Diptongos decrecientes

Diptongos crecientes

 

 

Na tych lekcjach poznasz podstawowe zasady hiszpańskiej rytmiki, które nie tylko poprawią Twój akcent, ale i również dzięki nim łatwiej będziesz rozumieć mowę Hiszpanów. 

 

Sinalefa

Resilabificación consonántica 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA I ODPOWIEDZI:

1. W jaki sposób mogę dokonać płatności?

 

Płatności można dokonać korzystając z PayPala, karty kredytowej lub przelewu na polskie oraz hiszpańskie konto. Jeśli chcesz dokonać przelewu na zagraniczne konto, to dokonaj zamówienia i napisz do mnie wiadomość prywatną, a podam Ci numer konta.

 

2. Czy otrzymam fakturę VAT?

Jeśli chcesz dostać fakturę, przy złożeniu zamówienia wpisz w uwagi od klienta: faktura.

 

3. Kiedy znowu będzie można zakupić kurs?

Kurs będzie ponownie dostępny w 2023 roku.

 

4. Jak długo mogę korzystać z kursu?

Jeżeli zakupiłeś trenera wymowy cz.1, to dostęp do platformy został ci nadany na 8 miesięcy. Przy zakupie pakietu otrzymujesz dostęp na dwa lata.

 

5. Czy można przedłużyć dostęp do kursu?

Tak. Po upływie 8 miesięcy, można przedłużyć kurs na korzystnych warunkach.

 

6. Czy aktualizacje w kursie są dodatkowo płatne? 

Nie. Każdy kursant ma dostęp do bieżących aktualizacji.

 

-

PRZEJDŹ DO SKLEPU