Vademecum

PIONIERSKA PLATFORMA

MOWY POTOCZNEJ

Poznaj tajniki mowy potocznej oraz naucz się jak poprawnie używać hiszpańskich kolokwializmów.

Dostęp do platformy w wyjątkowo NISKIEJ, premierowej cenie tylko do KOŃCA KWIETNIA!
GWARANCJA CENY! Dla osób, które dołączą teraz - STAŁA NIEZMIENNA CENA ZA SUBSKRYPCJĘ POMIMO CIĄGLE ZWIĘKSZAJĄCEJ SIĘ ILOŚCI MATERIAŁÓW.

Zapisy kończą się 30.04.2023 o 23:59, czyli za:

POZNAJ TAJNIKI MOWY POTOCZNEJ!

Chcesz brzmieć bardziej naturalnie posługując się językiem hiszpańskim? Nie jesteś pewien czy dobrze używasz hiszpańskich kolokwializmów? Nie masz wyczucia i masz obawy, że użyjesz jakiegoś wyrażenia w złym kontekście? A może w ogóle nie wiesz co wypada mówić, a czego nie? Chcesz dowiedzieć się jak używać mowy potocznej by poczuć się pewnie rozmawiając z Hiszpanami? Jesteś w dobrym miejscu!

ZACZNIJ MÓWIĆ JAK HISZPAN!

Jedyna w swoim rodzaju, pionierska platforma VADEMECUM pomoże Ci w opanowaniu tego, co niemożliwe do opanowania bez stałego kontaktu z Hiszpanami: kolokwializmy, podteksty, hiszpański sposób myślenia oraz mentalność! Zapomnij o książkowym języku używanym w polskich szkołach i na uczelniach! Powiedz: adiós standardowej, nudnej akademickiej nauce!

 

Vademecum otwiera przed tobą swoje wielkie wrota. Zapnij pasy i udaj się w niekończącą się podróż, podczas której poznasz tajniki mowy potocznej oraz zanurzysz się w hiszpańskiej mentalności i kulturze. To co do tej pory było dla ciebie obce i niezrozumiałe, teraz stanie się chlebem powszednim. Mowa potoczna nie będzie miała przed tobą żadnych tajemnic, a Twoi Hiszpańscy znajomi będą przecierać oczy ze zdumienia.

IMG_6549 (1)
IMG_1976
d17da67b-52fa-4042-b605-7d013dad39f4

DLA KOGO JEST VADEMECUM?

Dla osób, które pragną poznać żywy, naturalny język, którego Hiszpanie używają na co dzień. To produkt dla osób, które chcą pozbyć się strachu i niepewności jakie towarzyszą im w momencie używania potocznych zwrotów i wyrażeń, oraz nabyć pewność siebie i swobodę w mówieniu po hiszpańsku. Produkt jest skierowany do osób na poziomie A2 wzwyż. 

W CZYM POMOŻE CI VADEMECUM?

 

Zaczniesz mówić jak Hiszpan!

Nasza pionierska platforma została stworzona po to byś zaczął mówić po hiszpańsku jak Hiszpan, a Twoja mowa stała się naturalna i swobodna. Dzięki dokładnemu omówieniu poszczególnych kolokwializmów (kontekst, intonacja, użycie, ogrom przykładów), będziesz świadomy ich znaczenia i nie będziesz bać się ich używać.

Zaczniesz myśleć jak Hiszpan!

By nasza mowa brzmiała naturalnie dla Hiszpanów, nie wystarczy używać kolokwializmów. Musisz zrozumieć hiszpański sposób myślenia. Vademecum pozwoli Ci na szeroki wgląd w hiszpańską mentalność i kulturę, dzięki czemu doskonale będziesz rozumieć mowę Hiszpanów oraz ich intencje.

Dokonasz niemożliwego

Z Vademecum zanurzysz się w języku i kulturze. Zaczniesz posługiwać się językiem tak jakbyś na co dzień przebywał wśród Hiszpanów.

CO ZAWIERA VADEMECUM?

Vademecum to wielka encyklopedia mowy potocznej. Na platformie znajdziesz  nie tylko lekcje z hiszpańskimi kolokwializmami, ale i również lekcje poświęcone hiszpańskiej mentalności, żartom, podtekstom, memom, oraz bieżącym wydarzeniom mającym miejsce w Hiszpanii! To wszystko pomoże ci dogłębnie zrozumieć sposób myślenia Hiszpanów.

 

Moduły zawierają:

  • video, w którym znajdziesz dialogi, szczegółowe omówienie kolokwializmów, przykłady użycia, kontekst, wskazówki oraz mnóstwo przykładów.
  • fiszki online
  • fiszki do druku
  • dodatkowe materiały z przykładami użycia
  • ćwiczenia i quizy. 

 

Lekcja zawiera fiszki online oraz do druku, dokument pdf z dodatkowymi przykładami oraz testy i ćwiczenia

 

Przykładowa video w lekcji:

 

PLATFORMA SUBSKRYPCYJNA

Vademecum działa na zasadzie platformy subskrypcyjnej. Możesz wykupić dostęp na 3 lub 6 miesięcy.

Przez ten czas co tydzień będzie pojawiała się nowa lekcja. Co więcej już teraz czekają na Ciebie 4 bonusowe moduły.

Oznacza to, że dołączając na 3 miesiące, otrzymasz łącznie 16 lekcji, a na 6 miesięcy - aż 28. I to wszystko w wyjątkowej premierowej cenie.

To nie wszystko!  Przy przedłużaniu subskrypcji na kolejny okres, będzie obowiązywała ta sama, po której dołączasz teraz. Nie zwlekaj więc i dołącz do platformy by zagwarantować sobie unikatową wiedzę w  najniższej możliwej cenie. 

DLACZEGO WARTO?

 

Platforma Vademecum została stworzona przez wykwalifikowanego Rodowitego Hiszpana oraz osobę która  jest praktykiem mowy potocznej! Używam jej na co dzień i dlatego jestem w stanie wyjaśnić Ci wszystkie niuanse i smaczki z nią związane.

Wiem jak ciężko jest zburzyć barierę językową i kulturową i zintegrować się z Hiszpańskim społeczeństwem. Też przez to przechodziłam. Nie miałam wtedy żadnych narzędzi, które pomogłyby mi w zrozumieniu hiszpańskiego żargonu. Dlatego przychodzę Ci z pomocą! VADEMECUM to twój złoty środek, panaceum, które nauczy cię skutecznej komunikacji z Hiszpanami.

 

NIE ZWLEKAJ! VADEMECUM JEST DOSTĘPNE TYLKO DO KOŃCA KWIETNIA W BARDZO NISKIEJ, PREMIEROWEJ CENIE!

 

GWARANCJA CENY! Dla osób, które dołączą teraz - STAŁA NIEZMIENNA CENA ZA SUBSKRYPCJĘ POMIMO CIĄGLE ZWIĘKSZAJĄCEJ SIĘ ILOŚCI MATERIAŁÓW.