Witaj

Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś! To miejsce, w którym znajdziesz kursy do nauki hiszpańskiego tworzone prosto z Hiszpanii. 

O mnie

Z wykształcenia jestem lektorem języka hiszpańskiego oraz tłumaczem. Ukończyłam studia licencjackie na Uniwersytecie Bolońskim we Włoszech oraz studia magisterskie na słynnym Uniwersytecie w Salamance w Hiszpanii. Od 6 lat mieszkam na Południu Hiszpanii w Maladze i tworze kursy online do nauki hiszpańskiego na każdym poziomie.

O mnie

Dlaczego zaczęłam tworzyć kursy do nauki hiszpańskiego?

Mieszkając na co dzień w Hiszpanii zdałam sobie sprawę, że w sposób w jaki ja używam języka hiszpańskiego rożni się od tego, który jest używany przez Polaków mieszkających w Polsce, gdzie wciąż pomimo zaawansowanej technologii stawia się na naukę sztucznego słownictwa bez żadnego odniesienia do hiszpańskiej kultury czy stylu życia. To zainspirowało mnie do tego by tworzyć kursy do nauki hiszpańskiego na każdym poziomie, uwzględniając w nich wszystkie smaczki językowe oraz kulturowe, o których dowiaduję się od Hiszpanów.

Piszą i mówią o mnie

        kursy hiszpański online Pod niebem Malagikursy online hiszpańskihiszpański kursy onlinekursy hiszpański pod niebem malagihiszpański online

 

  

Newsletter

Nowości o kanale, kursach, ebookach Zostaw swój mail i bądź na bieżąco