hiszpański online

Nie będzie łatwo…

Cytat na dziś:

 

NO TE ESTOY DICIENDO QUE SERÁ FÁCIL. TE ESTOY DICIENDO QUE VALDRÁ LA PENA.
NIE MÓWIĘ CI ŻE BĘDZIE ŁATWO. MÓWIĘ CI, ŻE WARTO TO ROBIĆ.

 

 


Słówka na dziś:

 

DECIR – MÓWIĆ
FÁCILŁATWO
VALER LA PENA – WARTO


Kilka słów ode mnie:

Jeśli rozpoczynasz swoją przygodę z nauką hiszpańskiego to pozwól, że na wstępie ci coś powiem: nie będzie łatwo! Na pewno będziesz przechodzić przez różne etapy: zadowolenia, satysfakcji, znużenia i zniechęcenia, ale wierz mi naprawdę warto kontynuować naukę. Pomyśl jak będziesz się czuł/ła jak osiągniesz już swój cel? Wyobraź sobie, że swobodnie mówisz po hiszpańsku. Jakie to uczucie? To uczucie ogromnej satysfakcji. Na pewno tego doświadczysz, jeśli teraz się nie poddasz 🙂
2 thoughts on “Nie będzie łatwo…”

 1. Monika Konarska

  Witam serdecznie!
  Twoja strona jest super (!!) i zachęciła mnie do kontynuacji nauki .
  Uczę się hiszpańskiego od niespełna roku, ale mam blokadę w mówieniu. Zależy mi aby lekcje były z osobą mówiącą również po polsku ( miałam lekcje z Hiszpanką, która mówi po polsku ale słabo i nie zawsze ją rozumiałam szczególnie jeśli chodzi o gramatykę).
  Byłabym zdecydowana na pakiet 10 lekcji.
  W jakich godzinach się one odbywają i w jakiej częstotliwości – czy w ogóle są one z góry ustalone, pytam bo są wakacje i zaplanowane wyjazdy ?
  Czy przesyłacie wcześniej materiał do przyswojenia ?
  Pozdrawiam serdecznie Monika.

  1. Hej 🙂 Dziekuje! Ciesze sie, ze sie podoba! Jeśli chodzi o lekcje to jedyna możliwość to lekcje ze mna, bo jestem jedyna osoba mówiąca po polsku w moim teamie 🙂 Częstotliwość zależy od ciebie i oczywiscie jesli masz cos zaplanowane to nie ma żadnego problemu 🙂 Prosze napisz do mnie na podniebemmalagi@gmail.com to podam wiecej info!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *