Chcesz z nami zacząć twoją hiszpańską przygodę?

 

Dobrze wybrałeś!

Masz pewnie mnóstwo pytań: co, jak, gdzie, z kim, kiedy?

Spokojnie, już ci wszystko wyjaśniam!

Z kim?

Możesz zdecydować się na lekcje ze mną (Ola), lub lekcje z native speakerem. Lekcje ze mną trwają 1 godzinę a z native speakerem 45 minut.  Kogo wybrać? Trudne pytanie. Ja postaram się przybliżyć ci gramatykę a z native speakerem nauczysz się poprawnej wymowy! Sam/a musisz zdecydować na czym ci bardziej zależy.  Zarówno ja jak i nasi profesorowie nie boimy sie wyzwań. Jeśli stawiasz swoje pierwsze kroki w tym języku to...spokojnie! My o tym wiemy. Nie ty pierwszy i nie ostatni/a!

Gdzie odbywają się lekcje?

Online, bez wychodzenia w domu. Z kubkiem ciepłej czekolady (lub kawy, jak kto woli :)), w kapciach, w piżamie, na kanapie lub w ogrodzie. Zaoszczędzisz swój czas, unikniesz korków i nauczysz się języka!

Lekcje odbywają się przez Skype lub Hangouts, gdzie dzięki możliwości współdzielenia ekranu, uczeń ma dostęp do wszystkich materiałów oraz ćwiczeń.

Za ile?

OPCJA: LEKCJE POZA PAKIETEM

Jeśli masz słomiany zapał i nie wiesz czy nauka języka jest dla ciebie, możesz kupować lekcje bez pakietu
Koszt 1 lekcji: 63 PLN (Vat wliczony w cenę)
Lekcja ze mną trwa 1h, z native speakerem 45 minut.

OPCJA:PAKIETY

Jeśli hiszpański jest ci jednak bardzo potrzebny i planujesz dłuższą przygodę z tym językiem, wykup pakiet 10 lub 20 lekcji, zaoszczędzając przy tym sporo pieniędzy!

 

01.

Lekcja próbna

Koszt pierwszej lekcji:
48 PLN (Vat wliczony w cenę)

KUP LEKCJE PRÓBNĄ!

W ten sposób unikniesz niepotrzebnych zobowiązań i sprawdzisz czy nauka ze mną spełnia twoje oczekiwania!

CO DALEJ?

Jeśli spodobała ci się lekcja ze mną lub z jednym z naszych profesorów (tak, wiem, jesteśmy bardzo sympatyczni)  to masz kilka opcji!

63 PLN (Vat wliczony w cenę)

koszt 1 lekcji

Jeśli masz słomiany zapał i nie wiesz czy nauka języka jest dla ciebie, możesz kupować lekcje bez pakietu.

Pakiet różowy

KUP PAKIET 10 lekcji:
60 PLN (Vat wliczony w cenę)

koszt 1 lekcji

Całkowity koszt pakietu: 600 złotych (Vat wliczony w cenę)

Przy zakupie tego pakietu, lekcja ze mną trwa 60 minut, z native speakerem 45 minut.

Pakiet niebieski

KUP PAKIET 20 lekcji:
54 PLN (Vat wliczony w cenę)

koszt 1 lekcji

Całkowity koszt pakietu: 1080 złotych (Vat wliczony w cenę)

Przy zakupie tego pakietu, lekcja ze mną trwa 60 minut, z native speakerem 45 minut.

02.

Jak się zapisać na lekcje?

Skontaktuj się ze mną mailowo: podniebemmalagi@gmail.com lub zagadaj do mnie na fejsbuku (facebook.com/podniebemmalagi) .

Pamiętaj: W przypadku odwołania lekcji w tym samym dniu, lekcja traktowana jest za odbytą.

Pod niebem Malagi to zarejestrowana działalność gospodarcza na terytorium Hiszpanii. W związku z tym mamy obowiązek rozliczania się z hiszpańskim ZUSEM.

Każdy uczeń musi przed lekcją podać swoje dane do faktury: Imię, nazwisko, adres wraz z kodem pocztowym oraz numer identyfikacji (PESEL lub numer NIE, NIP lub numer paszportu albo dowodu osobistego). Wszystkie wyżej wymienione dane są potrzebne do wystawienia legalnej faktury na terytorium Hiszpanii.

Szkoła nie bierze odpowiedzialności prawnej za podanie przez ucznia nieprawdziwych danych.

Newsletter

Nowości o kanale, kursach, e bookach Zostaw swój mail i bądź na bieżąco