Chcesz z nami zacząć swoją hiszpańską przygodę?

Moje podejście do nauczania języka hiszpańskiego jest inne od tego, które znajdziesz w w szkołach językowych w Polsce. Jestem zdania, że języka uczymy się po ty by się nim komunikować z innymi, a nie po to by brzmieć niczym profesor z wyższej uczelni. Hiszpanie mówią szybko, niepoprawnie i wulgarnie - to jest właśnie żywy język hiszpański, który można usłyszeć na co dzień na hiszpańskich ulicach czy osiedlach.

Dlatego stawiam nacisk na naukę żywego i potocznego języka hiszpańskiego. Wszystkie moje kursy zostały przygotowane nie tylko przeze mnie, ale i przez mojego partnera José, rodowitego Hiszpana, egzaminatora Dele, nauczyciela języka hiszpańskiego dla obcokrajowców.

W mojej ofercie znajdziesz kursy do nauki hiszpańskiego, zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych.

 

OFERTA

 

KURS HISZPAŃSKA PRZYGODA (A1, A2, B1) - to samodzielny kurs online do nauki hiszpańskiego. Składa się z 15 lekcji, filmów, ćwiczeń oraz materiałów, które sprawią, że skutecznie nauczysz się tego pięknego języka! Kurs można zacząć nie znając ani słowa po hiszpańsku!  hiszpański kurs

 

DOSTĘPNE KURSY

Kurs dla osób początkujących, które zaczynają naukę od 0:  hiszpański kurs

Kurs dla osób początkujących, które miały styczność z j.hiszpańskim A2: hiszpański kurs

Kurs dla osób średniozaawansowanych B1 cz.1: hiszpański kurs

Kurs dla osób średniozaawansowanych B1 cz.2: hiszpański kurs

 

GRUPOWE LEKCJE ONLINE czyli tzw. webinary. Organizuję grupowe szkolenia z języka hiszpańskiego na wszystkich poziomach. By wziąć udział w webinarach wystarczy posiadać dostęp do internetu! Nie potrzebujesz ani kamery, ani specjalnego oprogramowania!  

hiszpański kurs

 

PODCASTY: Najlepiej uczyć się hiszpańskiego ze słuchu! To jest proste i przyjemne! Wraz z José przygotowaliśmy dla Was podcasty z transkrypcją i najważniejszymi słówkami do nauczenia. 

hiszpański kurs

 

SŁOWNICTWO: Jeśli chcesz nauczyć się potocznego słownictwa i zacząć myśleć jak Hiszpan to koniecznie zapoznaj się z moim książkami! hiszpański kurs

 

hiszpański online

Newsletter

Nowości o kanale, kursach, e bookach Zostaw swój mail i bądź na bieżąco