KOLEJNA MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU EBOOKA W PAŹDZIERNIKU

PRZEJDŹ DO SKLEPU    nauka hiszpanskiego online   

Książka Hiszpańskie opowieści nauka języka hiszpańskiego  Książki do nauki języka hiszpańskiego

CZY TO DLA MNIE?

Jesteś osobą początkującą? Masz dość wkuwania słówek? Chcesz nauczyć się tworzyć proste zdania w języku hiszpańskim? Ebook hiszpańskie opowieści jest zatem dla Ciebie. 

DLACZEGO WARTO GO MIEĆ?

Myśl o sobie! Ucząc się języka obcego powinniśmy stać się trochę egoistami.  Musimy być w stanie opowiadać o sobie: swojej pracy, mieszkaniu, hobby, itd.  Liczy się Twoje życie! Musisz umieć o nim opowiadać! Dlatego w ebooku nie znajdziesz  skomplikowanych, złożonych zdań, ani czasów przeszłych. Nie będziesz też uczył się jak jest kosiarka spalinowa! Ebook ma na celu nauczenie cię budowy prostych zdań w języku hiszpańskim, tak abyś mógł nabyć swoje pierwsze umiejętności komunikacyjne. 

Co znajdziesz w ebooku?

 

 

 

 

 

10 czytanek i słowniczek

10 prostych czytanek, w których bohaterka ebooka, Carmen opowiada o swojej rodzinie, pracy, rutynie, hobby, wakacjach, diecie, przyjaciołach i wielu innych przyziemnych sprawach! Już niedługo i Ty będziesz podobnie jak Carmen, mógł opowiadać o Twoim życiu... po hiszpańsku! Pomoże ci w tym tłumaczenie tekstu na język polski oraz słowniczek, w którym znajdziesz najważniejsze zwroty i wyrażenia. No i właśnie po to jest ten e-book! Materiał w e-booku, posłuży ci jako baza, dzięki której będziesz mógł sam ćwiczyć opowiadanie o sobie!

 

Pliki audio

Pliki audio nagrane przez Rodowitego Hiszpana pomogą Ci osłuchać się z poprawną wymową oraz intonacją. Możesz ich słuchać wszędzie, podczas uprawiania sportu lub w czasie jazdy samochodem. Uwaga! Głos mojego partnera jest czarujący, nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne stłuczki 🙂 

 

Ćwiczenia + klucz odpowiedzi

Myślisz sobie? O rany! Ale jak ja nauczę się tych wszystkich słówek? Spokojna głowa!  Nie musisz nic wkuwać! W przyswojeniu słownictwa pomogą Ci ćwiczenia, łamigłówki, rebusy i zgadywanki. Od teraz nauka słówek będzie prosta i przyjemna! Dodatkowo otrzymujesz klucz odpowiedzi by sprawdzić czy dobrze rozwiązałeś wszystkie ćwiczenia.

 

 

   

DARMOWA PRÓBKA

Nie kupuj kota w worku! Pobierz próbkę ebooka!

 

 

PRZEJDŹ DO SKLEPU    nauka hiszpanskiego online   

Newsletter

Nowości o kanale, kursach, ebookach Zostaw swój mail i bądź na bieżąco