ZAPISY

UWAGA! Od 4 do 18 lipca będzie można dołączyć po raz ostatni w premierowej cenie do kursów: Hiszpański od zera oraz Hiszpański A1. Dostęp: do 17 października.

 

Kurs Hiszpański od zera jest prawie skończony, brakuje aktualizacji kilku lekcji.  Kurs Hiszpański A1: brakuje 10 lekcji. Kursy będą skończone do końca sierpnia. 

 

ZŁAP KURS W NISKIEJ CENIE I UCZ SIĘ W WAKACJE!

KOLEJNE  ZAPISY JESIENIĄ W WYŻSZEJ CENIE.

 

KONIEC ZAPISÓW ZA:

NAUCZĘ CIĘ HISZPAŃSKIEGO

Z wielką przyjemnością przedstawiam Ci miejsce do nauki hiszpańskiego, które powstało przy współpracy z moim partnerem, Rodowitym Hiszpanem, José. To niesamowite miejsce, w którym poznasz nie tylko hiszpańską gramatykę czy słownictwo, ale i również głęboko zanurzysz się w hiszpańskiej kulturze i mentalności.  W końcu język to nie tylko suche słowa czy gramatyka...

Spełnij swoje marzenia i naucz się mówić jak Hiszpan...

MOJA METODA

Jako, że mieszkam w Hiszpanii już od 7 lat i na co dzień obcuje z Hiszpanami, moje podejście do nauki hiszpańskiego różni się od tego, które jest proponowane w polskich szkołach i na kursach językowych, gdzie wciąż naucza się suchego słownictwa bez jakiegokolwiek odniesienia do hiszpańskiej kultury czy mentalności. Moim celem jest nauczanie żywego języka, dzięki któremu moi kursanci będą mogli ´´odnaleźć się´´ w każdej sytuacji: od wynajęcia mieszkania, kupna jedzenia po prowadzenie luźnych rozmów na błahe tematy z Hiszpanami. 

 

STAWIAM NA:

KURS INNY NIŻ WSZYSTKIE

Chcesz wynająć samochód? Gdzie powinieneś się udać i co mówić? A może interesuje Cię zwykła rozmowa z Hiszpanami na mało znaczące tematy? Mój kurs nauczy Cię czegoś czego nie uczą w szkołach: Obycia językowego i kulturowego. Dzięki temu z każdej hiszpańskiej sytuacji wyjdziesz z obroną ręką.

JAK WYGLĄDA NAUKA NA PLATFORMIE?

DOSTĘPNE KURSY

HISZPAŃSKI OD ZERA

DLA KOGO: Kurs przeznaczony dla osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności z językiem hiszpańskim i stawiają swoje pierwsze kroki w nauce tego języka.

 

CEL: Nauka wymowy oraz podstaw języka hiszpańskiego. Poprowadzę Cię za rękę, podpowiem w jaki sposób zacząć naukę tego pięknego języka.

 

 ILOŚĆ LEKCJI: 32 lekcje.

PLAN KURSU

 

MODUŁ 1   

Hiszpańska wymowa

W tym module nauczysz się w jaki sposób wymawiać poprawnie hiszpańskie dźwięki. Poznasz hiszpański alfabet oraz hiszpańskie zasady wymowy.

 

MODUŁ 2 

Podstawowe zwroty

Odmiana czasowników Ser oraz Tener

Wyrażenia z czasownikiem Tener

Liczebniki

W tym module nauczysz się podstawowych zwrotów (zwroty grzecznościowe, pożegnania). Dzięki nim będziesz w stanie odpowiedzieć po hiszpańsku na proste pozdrowienia.  Poznasz również odmianę dwóch podstawowych hiszpańskich czasowników: Ser (Być) oraz Tener (Mieć). 

 

MODUŁ 3

Rodzajniki określonenieokreślone

Rodzaj męski, żeński oraz liczba mnoga

Wygląd zewnętrzny oraz cechy charakteru

Zawody

Narodowości 

Celem tego modułu jest poszerzanie słownictwa. Dzięki niemu, kursanci będą mogli powiedzieć po hiszpańsku kilka prostych zdań o sobie: skąd są, czym się zajmują, jak wyglądają i jacy są z charakteru. W tym module poznajemy również dogłębnie funkcje rodzajników oraz rzeczowników i uczymy się jak tworzyć rodzaj męski, żeński i liczbę mnogą.

 

MODUŁ 4 

Czasownik Ir

Słownictwo związane z miejscami

Zaimki pytające 

Podstawowe hiszpańskie przyimki

W tym module nauczysz się odmiany czasownika Ir oraz podstawowych przyimków. Dodatkowo poznasz zaimki pytające, dzięki którym dowiesz się jak tworzyć pytania w języku hiszpańskim.

 

HISZPAŃSKI A1

DLA KOGO: Hiszpański dla początkujących A1 to kurs dla osób, które miały już styczność z językiem. Takie osoby znają już alfabet oraz zasady hiszpańskiej wymowy, ale wciąż mają problem z budowaniem zdań.

 

CEL: Budowa zdań w języku hiszpańskim. Nabycie umiejętności komunikacyjnych, dzięki którym unikniesz stresu związanego z prowadzeniem rozmów w prostych sytuacjach dnia codziennego.

 

ILOŚĆ LEKCJI: 48 lekcji.

PLAN KURSU

MODUŁ 1 

Czasowniki regularne w czasie teraźniejszym

W tym module nauczysz się odmiany podstawowych czasowników regularnych w czasie teraźniejszym. 

MODUŁ 2 

Ubrania: słownictwo

Produkty spożywczesłownictwo

Słówka związane z czasem

Godziny

Dzięki temu modułowi poszerzysz swoje słownictwo. Nauczysz się jak po hiszpańsku są poszczególne części garderoby oraz najważniejsze produkty spożywcze. Ponadto poznasz słówka związane z czasem! Będziesz w stanie powiedzieć kiedy wykonujesz daną czynność.

MODUŁ 3

Czasowniki nieregularne:

Całkowicie nieregularne

Nieregularne w 1. osobie

Grupy:  E - IE, O -UE, E -I

Proste konwersacje

Celem tego modułu jest przyswojenie sobie wszystkich grup czasowników nieregularnych w czasie teraźniejszym oraz umiejętność zastosowania ich w praktyce.

MODUŁ 4 

Słownictwo związane z rodziną

Zaimki dzierżawcze

Czasownik Gustar

W tym module nauczysz się słownictwa związanego z rodziną oraz zaimków dzierżawczych (mój, twój itd.) Ponadto, poznasz czasownik Gustar (lubić) i dowiesz się jak go używać. 

MODUŁ 5 

Moja rutyna po hiszpańsku

Zaimki zwrotne

Przyjaciele czasownika Gustar

Słownictwo związane z czasem wolnym

Celem tego modułu jest poznanie czasowników zwrotnych. Ponadto nauczysz się opowiadać po hiszpańsku o swojej rutynie i swoim czasie wolnym.

MODUŁ 6 

Proste konwersacje

W sklepie

W hiszpańskim barze

Na lotnisku

W tym module nauczysz się w jaki sposób zachowywać się w sklepie oraz na lotnisku, barze oraz jakich wyrażeń powinieneś używać w konkretnych sytuacjach. Ten moduł wzmocni Twoje zdolności komunikacyjne.

 

HISZPAŃSKI A2

DLA KOGO? Kurs hiszpańskiego A2 to kurs dla osób, które potrafią komunikować się po hiszpańsku, używając czasu teraźniejszego oraz chcą postawić swoje pierwsze kroki w nauce czasów przeszłych.

 

CEL: Głównym celem jest nabycie umiejętności posługiwania się dwoma czasami przeszłymi. Ponadto kursanci powoli zaczynają uczyć się hiszpańskiego zachowania, mentalności i kultury, które pomogą Im pewnie poruszać się w hiszpańskiej rzeczywistości i otoczeniu.

 

ILOŚĆ LEKCJI: 48 lekcji.

PLAN KURSU

MODUŁ 1 

Czas przeszły Pretérito Perfecto

Rutyna w czasie przeszłym 

W tym module nauczysz się odmiany podstawowych czasowników regularnych i nieregularnych w czasie przeszłym.

MODUŁ 2 

Potoczne słownictwo 

Gesty

Zaimki wskazujące 

Celem tego modułu jest zapoznanie się z  potocznym słownictwem oraz gestami, które są używane na co dzień w Hiszpanii.

MODUŁ 3

Zaimki dopełnienia dalszego

Zaimki dopełnienia bliższego

Dwa zaimki w zdaniu

W tym module uczeń wznosi swój hiszpański na wyższy poziom, nabywa bowiem cenną umiejętność stosowania zaimków, dzięki czemu od tej pory zdania, które będzie tworzył, będą bardziej naturalne i rozbudowane.

MODUŁ 4 

 

W lodziarni

Na drinkach

Wynajem mieszkania

W tym module dowiesz się jak zachowywać się wśród Hiszpanów, czego nie robić i jakich zwrotów używać. Ponadto, dowiesz się jak wygląda proces wynajmu mieszkania w Hiszpanii oraz konkretne słownictwo, które pomoże ci tego dokonać.

MODUŁ 5 

Czas przeszły Pretérito Indefinido

Celem tego modułu jest poznanie czasowników regularnych i nieregularnych w czasie Pretérito Indefinido. 

MODUŁ 6 

Czasowniki Ser/ Estar/Haber

Słownictwo związane z miejscami

Słownictwo związane z meblami

Przyimki związane z położeniem

W tym module nauczysz się jaka jest różnica między czasownikami Ser/Estar oraz Haber. Poznasz również słownictwo związane z miejscami i położeniem, dzięki czemu będziesz mógł bez problemu wskazać gdzie znajduje się dany przedmiot czy osoba.

 

HISZPAŃSKI B1

DLA KOGO: Kurs B1 to kurs dla osób, które chciałyby wejść jeszcze głębiej w hiszpańską kulturę czy mentalność, poszerzyć znajomość potocznego słownictwa oraz wznieść swoją gramatykę na wyższy poziom.

 

CEL: Głównym celem jest nabycie umiejętności używania potocznego słownictwa, eliminacja kalek językowych oraz poszerzenie wiedzy gramatycznej, dzięki, którym uczeń będzie mógł tworzyć bardziej rozbudowane zdania.

 

ILOŚĆ LEKCJI: 64 lekcje.

PLAN KURSU

 

MODUŁ 1 

Czas przeszły Pretérito Imperfecto

Rutyna w czasie przeszłym 

Porównanie czasów przeszłych  

W tym module nauczysz się odmiany podstawowych czasowników regularnych i nieregularnych w czasie przeszłym Pretérito Imperfecto.

 

MODUŁ 2 

Potoczne słownictwo 

Onomatopeje

Ciekawostki kulturowe

Ciekawostki fonetyczne

Ten moduł kładzie nacisk na eliminacje kalek językowych oraz poznanie ciekawostek ze świata fonetyki oraz kultury, dzięki którym bardziej zasymilujesz się z Hiszpanami.

 

MODUŁ 3 

Wyrażenia z czasownikiem ponerse, hacerse, quedarse, llegar a ser.

W tym module uczeń poznaje czasowniki zmiany. Są to bardzo ważne czasowniki używane w codziennym życiu! Dzięki nim nie będziesz w stanie utworzyć bardzo wiele związków frazeologicznych.

 

MODUŁ 4 

Wynajem samochodu

U lekarza

Załatwianie prostych spraw administracyjnych (Numer NIE, rezydencja, otwarcie konta bankowego)

Celem tego modułu jest nabycie umiejętności  komunikacyjnych w sytuacjach dnia codziennego. Kursanci naucza się odpowiedniego słownictwa oraz zachowania w wyżej wymienionych sytuacjach.

 

MODUŁ 5  

Czas przyszły Futuro simple oraz wyrażanie przyszłości

W tym module poznasz czas przyszły oraz konstrukcje, które służą do wyrażania przyszłości.

 

MODUŁ 6 

Hiszpańska mentalność 

Wyjście ze znajomymi

Hiszpańskie trendy

Celem tego modułu jest poszerzenie swojej wiedzy o mentalności Hiszpanów: poznanie tematów tabu oraz obecnych trenów panujących w Hiszpanii. Ponadto kursanci uczą się w jaki sposób zachowywać się przebywając wśród Hiszpanów.

 

MODUŁ 7   

Gerundio

Konstrukcje Llevar, seguir, seguir sin + gerundio

Peryfrazy

W tym module nauczysz się bardzo ważnych konstrukcji z gerundio. Pomogą ci one w określaniu czasu trwania danej czynności.

 

MODUŁ 8   

Czas przeszły Pluscuamperfecto

Potoczne słownictwo

Hiszpańskie gesty

W tym module poznasz ostatni czas przeszły: Pluscuamperfecto, dzięki któremu będziesz w stanie mówić po hiszpańsku  o zdarzeniach z dalszej przeszłości.  

 

 

FAQ

Najczęściej pojawiające się pytania:

 

1. W jaki sposób mogę dokonać płatności?

Karta kredytowa, Paypalem, przelewem na polskie lub hiszpańskie konto.

 

2. Czy otrzymam fakturę? 

Tak. By otrzymać fakturę skontaktuj się ze mną mailowo.

 

3. Dlaczego do kursu można dołączyć co dwa miesiące? 

Z powodów organizacyjnych.

 

4. Czy jest ograniczona liczba miejsc?

Tak. Kursy mają ograniczoną liczbę miejsc.

 

5. Czy nauka na platformie to tylko samodzielna nauka?

Nie, są również lekcje z lektorem.

 

6. Czy można przedłużyć dostęp do kursu?

Tak w wyznaczonym terminie.

 

7. Czy kurs przygotuje mnie do matury?

Kurs nie jest opracowany pod wymagania konkretnego egzaminu. Może służyć do powtórek, jako uzupełnienie nauki.

 

8. Czy kurs przygotuje mnie do wyjazdu do Hiszpanii na stałe? 

Tak. W kursie znajdziesz mnóstwo informacji oraz słownictwa związanego z wynajmem mieszkania, załatwianiem dokumentów, smaczki kulturowe, itd. Przerobienie kursu do poziomu B2 solidnie przygotuje cię do wyjazdu do Hiszpanii.

 

9. Czy w kursie znajdują się ćwiczenia i testy, czy tylko sama teoria?

W kursie znajdziesz mnóstwo testów, ćwiczeń, krzyżówek, łamigłówek oraz zadań domowych, które są sprawdzane na lekcjach z lektorem.

 

10. Kiedy można dołączyć do kursu? 

3 - 17 maja : hiszpański od zera, poziom A1

3- 17 czerwca : hiszpański A2, poziom B1

3- 17 sierpnia: hiszpański od zera, poziom A1

10 - 17 września: hiszpański A2, poziom B1

SKLEP

Przejdź do sklepu

 

Newsletter

Nowości o kanale, kursach, ebookach Zostaw swój mail i bądź na bieżąco