EBOOK, KTÓRY NAUCZY CIĘ ŻYWEGO JĘZYKA

Już jest! Ebook, w którym nauczysz się potocznych wyrażeń jakich nie ma w podręcznikach! Poznaj zwroty, które zostawią Hiszpanów z otwartą buzią!!!!! Ebook dostępny będzie w sprzedaży tylko do od 10 lutego do 24 lutego do godziny 23:59!

 

SPRZEDAŻ ZOSTANIE ZAMKNIĘTA ZA:

Dlaczego nie rozumiesz Hiszpanów?

Czy kiedykolwiek słuchając Hiszpanów, którzy prowadzili rozmowę w luźnej atmosferze przy piwie, miałeś wrażenie, że ich hiszpański rożni się od tego, którego nauczono cię w szkole czy na uczelni? Czułeś się zagubiony i nie do końca wszystko rozumiałeś? A może sam użyłeś jakiś zwrotów, których Hiszpan nie rozumiał? Jeśli tak właśnie było, to czas najwyższy to zmienić.

Hiszpański potoczny
Potoczny hiszpański

Dlaczego napisałam ebooki z potocznym słownictwem?

Mieszkając na co dzień w Hiszpanii i obracając się w hiszpańskim towarzystwie doszłam do wniosku, że zwroty, których używają Hiszpanie oraz ich sposób mówienia rożni się od tego, który znajdziemy w książkach. Dlatego postanowiłam napisać aż dwa ebooki z potocznym słownictwem, w których znajdziesz mnóstwo gotowych zwrotów, dzięki którym nie tylko będziesz brzmieć naturalnie, ale i przestaniesz mówić jak typowy guiri czyli obcokrajowiec. 
 
Ale uwaga! „Janusz i Grażyna w Hiszpanii”, to nie tylko zbiór  najczęściej używanych kolokwializmów wraz z autentycznymi przykładami użycia, ale i namiastka hiszpańskiego humoru oraz smaczki językowe i kulturowe.
 
Ponadto, ebooki zostały sprawdzone przez  wykwalifikowanych native speakerów, po to aby mieć pewność, że przedstawione wyrażenia używane we wszystkich wspólnotach autonomicznych oraz przez wszystkie grupy wiekowe.
 

Co zawierają ebooki?

E-book dostępny jest w trzech wersjach: 

  • Wersja podstawowa 

Ebook w formacie pdf.

  • Wersja pośrednia  

Ebook w formacie pdf wraz z fiszkami online, ćwiczeniami online, ćwiczeniami do wydruku oraz rozwiązaniami.  

  • Wersja pełna 

Ebook w formacie pdf wraz z fiszkami online, ćwiczeniami online, ćwiczeniami do wydruku oraz rozwiązaniami oraz audio mp3.

 

 

DWUPAK

Kupując pakiet czyli dwa ebooki: Janusz w Hiszpanii oraz Grażyna w Hiszpanii, zaoszczędzasz pieniądze! Dodatkowo dostajesz dwa ebooki w pełnej wersji, wraz z ćwiczeniami  i fiszkami online, ćwiczeniami do wydruku, rozwiązaniami i audio mp3!

EBOOK OD ŚRODKA

Wskazówki! 

W ebooku znajdziesz mnóstwo wskazówek, dzięki, którym będziesz wiedzieć w jakim kontekście możesz używać poznane zwroty i wyrażenia. 

ĆWICZENIA DO WYDRUKU

Kupując wersję pośrednią lub pełną masz dostęp do ćwiczeń i fiszek online oraz ćwiczeń do wydruku!

ĆWICZENIA I FISZKI ONLINE

Nie lubisz drukować plików? Nic nie szkodzi. Kupując wersję pośrednią lub pełną masz dostęp również do ćwiczeń oraz fiszek online !!!!

 

 

PRÓBKI